Zamana Karşı

In Time
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
Zamana Karşı
386 izlenme
IMDb: 6.7
Zamana Karşı izle, İmdb'den 6.7 puan alan ve 2. si beklenen 109 dakikalık İn Time filmini Türkçe Dublaj Full HD kalitede izleyin.

Zamana Karşı Filminin Konusu ve Özeti

2011 yılında çıkan bilim kurgu filminde Will Salas adındaki karakterin zamanı bittiği için kaybettiği annesinden sonra zaman zengini olan kişilerden ve otoritelere karşı duyduğu intikam duygusunu işlemektedir. Film zamanın değerli olup alınıp satıldığı bir zamanda geçmektedir. Belli bir yaşa kadar yaşlana insanlar o yaştan sonra artık satın aldıkları zaman kadar yaşayabilmektedir. Fakir bir yerde yaşayan Will zamanı bittiği için ölen annesinden sonra yanlışlıkla bir cinayet ile suçlanır. Suçsuz olduğunu kanıtlamak için yapabileceği tek şey zenginlere yarayan düzeni çökertmesi gerekmektedir. Zengin olan Philippe Weis’in bir partisine katılan Will burada tanıştığı Sylvia Weis’i kaçırır ve karşılığında zaman ister . Will ile Sylvia arasındaki durumlar değişince ikisi de zaman polislerinden kaçmaya başlar.

Zamana Karşı Filminin Oyuncuları ve Karakterleri

  • Justin Timberlake – Will Salas Will Salas, zenginlerin işine yarayan ve fakirlerin ölmesine yol açan sistemi çökertmek isteyen bir kişidir. Will bunun için gözünü iyice karartır. Fakat kaçırdığı zengin Sylvia’ya aşık olunca işler onun için daha da zor olur. Will Salas karakterini Justin Timberlake canlandırmaktadır.
  • Amanda Seyfried- Sylvia Weis Amanda Seyfried tarafından canlandırılan Sylvia Weis, Will Salas tarafından kaçırılınca sahip olduğu hayatından kaçmaya ve aşık olduğu kişi ile kaçmaya başlar.
  • Cillian Murphy- Raymond Leon Raymond Leon, zengin birini kaçıran ve cinayet ile suçlanan Will Salas’ı bulmaya çalışmaktadır. Cillian Murphy tarafından Raymond Leon karakteri canlandırılmaktadır.

Zamana Karşı Filmi Hakkında Merak Edilenler

Zamana Karşı filminin yönetmeni Andrew Niccol’dür. Ayrıca yapımcılığını ve yönetmenliğini de Andrew Niccol yapmıştır. Bilim kurgu ve aksiyon türündeki film 28 Ekim 2011 yılında vizyona girmiştir. Film vizyona girdiği tarihten itibaren 173 milyon dolar hasılat elde etmişti. Filmin yapım bütçesi ise 40 milyon dolardır.
  1. IMDB’de 6,7 puan alan film bazı izleyici ve eleştirmenler tarafından sevilse de bazı izleyici ve eleştirmenler tarafından da kötü eleştirilere maruz kalmıştır.
  2. Film son dönemlerde sayıları artan distopik yapımlar arasında kendini belli etse de çeşitli sinema otoriteleri için orta derecede iyi biri film olarak değerlendirilmiştir.
  3. Filmin Orjinal İsmi In Time'dir. Zamana karşı 2 gelecek mi gibisinden bir çok soru sorulmaktadır.
  4. 1 Saat 49 Dadika süren film diğer ülkelerde Netflix'de yayınlanmasına rağmen henüz ülkemizde Netflix'e gelmemiştir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Aysen, 1 hafta
Siteniz çok güzel, izlenen kült filmleri ekliyorsunuz görüntü kalitesi iyi ve reklam yok film izleme sitenize bayıldık yeni fav sitemiz burası artık, Teşekkürler dipfilmizle.
Aeren, 2 hafta
Gece vakitlerinde bu filmi bitirmek cesaret ister ama güzel filme benziyor.
murat, 4 hafta
sürakli sağ üst köşeye bildirim geliyor
Aleyna, 1 ay
Dizi çok güzel izlemenizi tavseye ediyorum izlemeyen kaçırır benden söylemesi
Filmci, 3 ay
Bu siteye gerçekten bayıldım elinize emeğinize sağlık kesinlikle alacakaranlık filmini izlemenizi öneriyorum

Spoiler içeren alan

Yorumunuzu bu araya yazın