Sörfçü Kız Bruna

Bruna Surfistinha
Kaynak 1
İndir
Hata Bildir ×
[wpforms id="18" title="false" description="false"]

Confessions of a Brazilian Call Girl 2011 Türkçe Dublaj 1080p Full HD Tek Part Film izle. 25 Şubat 2011 tarihinde vizyona giren film 131 dakika sürecek. Biyografi, Dram türlerini harman yaparak izleyiciye sunuyor. Confessions of a Brazilian Call Girl filmini izlemek için dipfilmizle.com platformunu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Film Adı: Confessions of a Brazilian Call Girl
Yapım: 2011
Vizyon Tarihi: 25 Şubat 2011
Süre: 131 dakika
IMDb: 6.1 tt1587828
Tür: Biyografi, Dram
Yönetmen: Marcus Baldini
Senaryo: José Carvalho (screenwriter), Homero Olivetto (screenwriter), Antonia Pellegrino (screenwriter), Raquel Pacheco, Jorge Tarquini
Oyuncular: Deborah Secco, Cássio Gabus Mendes, Drica Moraes, Fabiula Nascimento
Ülke: Brezilya

Sörfçü Kız Bruna 2011 izle

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Sörfçü Kız Bruna
48.666 izlenme
IMDb: 6.1
Raquel henüz 17 yaşında isyankar bir kızdır, telekız olmak için São Paulo'ya gelir. Üniversiteye devam ederken bir yandan aklındaki meslek için ilgili insanlarla tanışır ve zamanla profesyonel bir fahişe haline gelir. Tüm yaşadıklarını aynı zamanda bir web sayfasındaki blog'a aktarıp yaşadığı deneyimlerini paylaşır. içinde bulunduğu karanlık hayatın ağırlığı bir süre sonra kendisini hastanelik edecek kadar ağır bir komaya sokacaktır. Tüm yaşadıklarından sonra bu defa geçmişini kitap olarak okuyucularla paylaşacaktır. Filmin konusu da budur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum