Saplantı

Possession
>
Reklamı Geç
Kaynak 1
İndir
Hata Bildir ×
[wpforms id="18" title="false" description="false"]

Possession 1981 Türkçe Dublaj 1080p Full HD Tek Part Film izle. 28 Ekim 1983 tarihinde vizyona giren film 124 dakika sürecek. Dram, Korku türlerini harman yaparak izleyiciye sunuyor. Possession filmini izlemek için dipfilmizle.com platformunu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Film Adı: Possession
Yapım: 1981
Vizyon Tarihi: 28 Ekim 1983
Süre: 124 dakika
IMDb: 7.4 tt0082933
Tür: Dram, Korku
Yönetmen: Andrzej Zulawski
Senaryo: Andrzej Zulawski (original screenplay), Andrzej Zulawski (adaptation), Frederic Tuten (adaptation), Andrzej Zulawski (dialogue), Frederic Tuten (dialogue)
Oyuncular: Isabelle Adjani, Sam Neill, Margit Carstensen, Heinz Bennent
Ülke: Fransa, West Almanya

Possession 1981 izle

Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Saplantı
9.373 izlenme
IMDb: 7.4
80’li yılların başında Batı Almanya’da geçen öyküde, ayrılmanın eşiğine gelmiş Mark ve Anna’nın yaşadıkları anlatılır. Mark’tan ayrılmak isteyen Anna, neden olarak eşine geçerli bir neden sunamaz. Başka bir adam olduğunu düşünen Mark, olayı araştırır. Anna’nın sevgilisine ulaşan Mark, onun da karısından uzun süredir haber alamadığını ve Anna’nın garip davanışlarının nedenini bilmediğini söyler. Karısının peşine düşen Mark’ın olayın daha ciddi, karanlık ve doğaüstü boyutlarda olduğunu öğrenmesi pek uzun sürmeyecektir. Andrzej Zulawski'nin fantastik, korkutucu ve sürreal öğelerle anlattığı Possession, gösterildiği dönem bazı ülkelerde yasaklanmış, bazılarında ise sansüre uğramıştı.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum