Ritüel

Midsommar
>
Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="18" title="false" description="false"]

Midsommar 2019 Türkçe Dublaj 1080p Full HD Tek Part Film izle. 03 Temmuz 2019 tarihinde vizyona giren film 148 dakika sürecek. Dram, Korku, Gizem, Gerilim türlerini harman yaparak izleyiciye sunuyor. Midsommar filmini izlemek için dipfilmizle.com platformunu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Film Adı: Midsommar
Yapım: 2019
Vizyon Tarihi: 03 Temmuz 2019
Süre: 148 dakika
IMDb: 7.1 tt8772262
Tür: Dram, Korku, Gizem, Gerilim
Yönetmen: Ari Aster
Senaryo: Ari Aster
Oyuncular: Florence Pugh, Jack Reynor, Vilhelm Blomgren, William Jackson Harper
Ülke: ABD, İsveç

Midsommar 2019 izle

Ritüel, genç bir kadının ve onun erkek arkadaşının İsveç’te yerel bir pagan kültürünün avı haline gelene kadar geçirdikleri yolculuğu anlatıyor. Geleneksel Midsommar festivaline katılmak isteyen Dani ve Christian, üniversiteden arkadaşları ile birlikte İsveç’e doğru yola koyulur. İlişkilerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan çift, İsveç’in köyünde gerçekleştirecekleri bu tatili ilişkilerini kurtarmak için son şans olarak görür. Çılgın tatillerini geçirecekleri mekanı gören gençler, yemyeşil cennete benzeyen mekanı fazlasıyla sever. Ancak bir süre sonra yerel kutlamaların ve pagan ritüellerinin yapıldığı bu yerin pek de düşündükleri kadar masum olmadığını anlarlar. 90 yılda bir düzenlenen gizli bir ayine katılan gençler, kendilerini korku labirentinin içinde bulur.

Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Ritüel
8.510 izlenme
IMDb: 7.1
Ritüel, genç bir kadının ve onun erkek arkadaşının İsveç'te yerel bir pagan kültürünün avı haline gelene kadar geçirdikleri yolculuğu anlatıyor. Geleneksel Midsommar festivaline katılmak isteyen Dani ve Christian, üniversiteden arkadaşları ile birlikte İsveç’e doğru yola koyulur. İlişkilerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan çift, İsveç’in köyünde gerçekleştirecekleri bu tatili ilişkilerini kurtarmak için son şans olarak görür. Çılgın tatillerini geçirecekleri mekanı gören gençler, yemyeşil cennete benzeyen mekanı fazlasıyla sever. Ancak bir süre sonra yerel kutlamaların ve pagan ritüellerinin yapıldığı bu yerin pek de düşündükleri kadar masum olmadığını anlarlar. 90 yılda bir düzenlenen gizli bir ayine katılan gençler, kendilerini korku labirentinin içinde bulur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum