Paradise City

Paradise City
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Paradise City
367 izlenme
IMDb: 3.6
Paradise City izle, konusu ve oyuncuları ile dikkat çeken 2022 aksiyon filmini dipfilmizle farkıyla Full HD Türkçe Altazılı izleyebilirsiniz.

Paradise City 2022 Film Konusu ve Özeti

Swan aslında bir ödül avcısı niteliğindedir. Fakat bir gün Maui’ye gider ve ansızın ortadan kaybolur. Bu esnada ise geride kalanlar onun vurulup öldürüldüğü varsayımına düşerler. Swan’ın Ryan adında bir oğlu vardır. Ryan Swan aslında babasını öldürmüş olan mafya babasını bulup ondan intikam almak istemekte ve bu sebeple ise Hawaii suç dünyasına katılmaktadır. Endişelenen oğlu ve eski ortağı lan Swan’ı bulmak isterler. Bunun için ise yerel bir dedektiften yardım alırlar. Film bu üçlünün maceralara katılması ve Ryan Swan’ı bulması üzerine konu edinmiştir.

Paradise City 2022 Film Oyuncu ve Karakterleri

Paradise city başrol oyuncuları arasında John Travolta, Bruce Wills gibi isimler yer almaktadır.
  • Bruce Willis: Filmde lan Swan karakterini canlandıran Bruce Wills, emekli sinema oyunculuğunun yanı sıra aynı zamanda müzisyendir. Ünlü oyuncu Amerika kökenlidir. 19 Mart 1955 yılında Almanya’da dünyaya gelmiş olup boyu 1.83’tür. Demi Moore ile 1987 yılında dünya evine girmiş olsa da evlilikleri 2000 yılında son bulmuştur. Daha sonra ise 2009 yılında Emma Heming Willis ile dünya evine girmiştir.
  • Blake Jenner: Filmde lan Swan’ın oğlu olan Ryan Swan rolünü canlandıran Blake Jenner, Amerikan kökenli şarkıcı ve aynı zamanda aktördür. 27 Ağustos 1992 Miami doğumlu olan ünlü oyuncu 1.85 boyundadır. Melissa Benoist ile 2015 yılında dünya evine girmiş ve evlilikleri 2 yıl sürmüştür.

Paradise City 2022 Merak Edilenler

Chuck Russell yönetmenliğinde çekimi gerçekleşen Paradise City filmi 2022 yapımıdır. Senaristleri arasında Corey William Large, Chuck Russell ve Edward Drake yer almaktadır. 94 dakika süren film Amerika Birleşik Devletleri yapımıdır. Kategorisi ise aksiyon olarak belirlenmiştir. 11 Kasım 2022 tarihimde VOD üzerinde ve aynı zamanda sınırlı sinemalarda gösterime girdiği belirtilmektedir. Google kullanıcıları tarafından alınan verilere göre film yüzde 48 oranında beğenilmiş olsa da IMDb puanı 10 üzerinden 3,6 olarak belirlenmiştir. Letterboxd’da ise 5 üzerinden 2 puan almıştır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Aysen, 1 hafta
Siteniz çok güzel, izlenen kült filmleri ekliyorsunuz görüntü kalitesi iyi ve reklam yok film izleme sitenize bayıldık yeni fav sitemiz burası artık, Teşekkürler dipfilmizle.
Aeren, 2 hafta
Gece vakitlerinde bu filmi bitirmek cesaret ister ama güzel filme benziyor.
murat, 4 hafta
sürakli sağ üst köşeye bildirim geliyor
Aleyna, 1 ay
Dizi çok güzel izlemenizi tavseye ediyorum izlemeyen kaçırır benden söylemesi
Filmci, 3 ay
Bu siteye gerçekten bayıldım elinize emeğinize sağlık kesinlikle alacakaranlık filmini izlemenizi öneriyorum

Spoiler içeren alan

Yorumunuzu bu araya yazın