Paprika

Paprika
>
Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="18" title="false" description="false"]

Paprika 1991 Türkçe Dublaj İzle

İtalyan sinemasının meşhur yönetmeni Tinto Brass onu efsane yapan Paprika filmiyle ekranları süsleyecek. 1950’lerin İtalya’sında, genelevlerin yasaklanmasından hemen önce, deneyimsiz bir köylü kızı olan Mimma, isteksizce fahişe olarak çalışmayı kabul eder. Ve aynen böyle, bir zamanlar masum olan kadın, hiçbir işe yaramayan erkek arkadaşını. Finanse etmek için yeterince para toplama umuduyla Paprika olur. Çok geçmeden Paprika, kalabalık Roma kentinde bir genelevden diğerine seyahat ederken, her seferinde bir müşteriyle yükselişe geçerek, itibarsız ama çok karlı mesleğinden zevk almayı öğrenecek.

Paprika 1991 Erotik Film İzle

Bununla birlikte, Paprika’nın kendini keşfetme, deneyim ve cinsel özgürleşme konusundaki fırtınalı ama başarılı yolculuğuna rağmen, görünüşte dolu olan yaşamında hala bir şey eksik: gerçek aşkın büyük gizemini ortaya çıkarmak. Paprika tutkulu bir romantizm yaşamak mıdır?

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Paprika
68.018 izlenme
IMDb: 5.6
Kasabaya genç bir köylü kızı gelir ve kendi işini kuracak parayı kazanana kadar kendini finanse etmek için bir genelevde çalışmaya başlar. "Paprika" madam Collette tarafından ona verilen isimdir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum