Matrix 3

The Matrix Revolutions
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
Matrix 3
3.783 izlenme
IMDb: 6.7
Matrix 3 izle, konusu ile dikkat çeken serinin Revolutions imdb 2003 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Matrix 3 Revolutions Filmi Konusu ve Özeti

Matrix 3 Revolutions, ilk iki filmde olduğu gibi seçilmiş kişi olan Neo’nun etrafındaki olaylara ve Neo’nun seçimlerine odaklanmaktadır. Matrix Revolutions filminde Neo mimarı bulup Matrix’ e ait tüm sırları öğrenmesinden sonrasını ve Neo’nun diğer seçilmiş kişiler gibi mi hareket edip etmeyeceğine odaklanır. Neo ise diğer seçilmiş kişilerin yaptığı seçimleri yapmaz ve döngüyü kırar döngünün kırılması ile artık Neo daha fazla şeyin farkına varır. Zion şehrini yerini bulan makineler Zion şehrine kazıyarak ulaşmayı başarırlar. Ardından ise makinelerin ve insanların savaşı başlar. Neo her şeyi öğrenip ve artık her şeyin farkına varınca makineler ile bir anlaşma yapar. Anlaşmada Neo makineleri yok edecek ve Matrix’i ele geçirmiş olan Ajan Smith’i öldürmesi karşılığında barışın sağlanmasıdır.

Martix 3 Revolutions Filmi Karakterleri ve Oyuncuları

  • Keanu Reeves, Neo Neo karakteri Keanu Reeves tarafından canlandırılmaktadır. Neo Matrix film serisnin 3. filminde seçilmiş kişi olarak doğru seçimi yapmak zorundadır. Neo da doğru ve diğer seçilmiş kişilerden farklı bir seçim yaparak döngüyü kırar. Ayrıca makineler ve insanlar arasındaki savaşın bitmesi adına makineler ile anlaşma yapar.
  • Morpheus, Laurence Fishburne Morpheus, serinin ilk filmlerinde olduğu gibi seçilmiş kişiye yardım etmek ve insanlığı kurtarmak amacına uygun olarak bu filmde de savaşmaktadır. Morpheus karakterini Laurence Fishburne canlandırmaktadır.
  • Trinity, Carrie Anne Moss Trinity, Matrix film serisinin önemli karakterlerindendir. İnsanlığın kurtarılması amacına uygun olarak bu filmde de savaşmaktadır. Trinity, karakteri Carrie Anne Moss tarafından canlandırılmaktadır.
  • Ajan Smith, Hugo Weaving Ajan Smith, bu filmde amacı olan Matrix’i ele geçirmek ve makineler şehrini yok etmek planlarını uygulamaya çalışırken aynı zamanda Neo’nun makineler ile yaptığı anlaşmadan dolayı Neo ile de savaşmak zorunda kalır. Ajan Smith, Hugo Weaving tarafından canlandırılmaktadır.

Matrix 3 Revolutions Filmi Merak Edilenler

Serinin 3.filmi olan film 2003 yılını ekim ayında vizyona girdi. Film 150 milyon bütçe ile çekildi ve vizyona girdikten sonra dünya genelinde 420 milyondan fazla hasılat elde etti. Film serisinin ilk iki filminin yönetmeni olan Wachowski bu filmde senarist, yönetmen ve yapımcılık da yapmıştır. Film IMDB’de 6,7 puan almıştır.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Serinin Diğer Filmleri
Matrix 2
7.2 2003
Matrix 1
8.7 1999
Son Yorumlar
Aysen, 1 hafta
Siteniz çok güzel, izlenen kült filmleri ekliyorsunuz görüntü kalitesi iyi ve reklam yok film izleme sitenize bayıldık yeni fav sitemiz burası artık, Teşekkürler dipfilmizle.
Aeren, 2 hafta
Gece vakitlerinde bu filmi bitirmek cesaret ister ama güzel filme benziyor.
murat, 4 hafta
sürakli sağ üst köşeye bildirim geliyor
Aleyna, 1 ay
Dizi çok güzel izlemenizi tavseye ediyorum izlemeyen kaçırır benden söylemesi
Filmci, 3 ay
Bu siteye gerçekten bayıldım elinize emeğinize sağlık kesinlikle alacakaranlık filmini izlemenizi öneriyorum

Spoiler içeren alan

Yorumunuzu bu araya yazın