Kadınlar Ne İster?

What Women Want
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
Kadınlar Ne İster?
2.008 izlenme
IMDb: 6.4
Kadınlar Ne İster izle, 2.si merakla beklenen 6.4 imdb puanlı youtube What Women Want filmini Full HD Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.

Kadınlar Ne İster Film Konusu ve Özeti

Kadınlar Ne İster filminin konusu kısaca bir adamın kadınların ne düşündüğünü duymasını anlatmaktadır. Bekar bir erkek olan Mick Marshall Chicago’da yaşayan ve bir kadının amirliği altında çalışmaya başlayan yetenekli ve başarılı bir reklamcıdır. Nick Marshall, amiri olan Darcy McGuire’nin beraber çalışıp çalışmayacağını anlamak için yaptığı test sırasında yaşadığı bir kaza sonucunda uyandığında artık kadınların ne düşündüğünü duyabildiğini anlar. Önceleri bu yetenek ve bu durum hem garip hem de kötü bir durum gibi görünse de Nick Marshall bu durumdan faydalanmaya ve kadınları daha iyi anlamak için yeteneği kullanmaya başlar. Film genel anlamda kadınların ne düşündüğünü erkekler bilseydi veya duysaydı ne olurdu soruna odaklanmaktadır.

Kadınlar Ne İster Film Oyuncuları ve Karakterleri

  • Mel Gibson- Nick Marshall Kadınları geçirdiği bir kaza sonucu ne istediklerini duymaya başlayan başarılı bir reklamcı olan Nick Marshall başarılı oyuncu Mel Gibson tarafından canlandırılmaktadır. Mel Gibson’ın canlandırdığı karakter önceleri kadınların düşüncelerini duymayı kötü yorumlasa da sonraları hem kadınları anlamak için hem de kendi çıkarları için bu yeteneğini kullanmaya başlar.
  • Helen Hunt- Darcy Meguire Helen Hunt tarafından canlandırılan Darcy Meguıre karakteri Nick Marshall’ı hem teste sokan kişi hem de onun amiri olan kişidir. Nick Marshall’ı teste sokmasındaki amacı onun kadınları anlayıp anlamadığını anlamaktır.
  • Marisa Tomei- Lola Marisa Tomei tarafından canlandırılan Lola karakteri Nick Marshall ile ilişkisi vardır.

Kadınlar Ne İster Filmi Hakkında Merak Edilenler

  1. Film 2001 yılında vizyona girmiştir. Film romantik komedi türünde oldukça beğenilen ve sevilen bir filmdir. Film başarılı oyuncuları ve oyunculuk performansları ile de ayrıca dikkat çekmektedir.
  2. Filmin yönetmenliğini Nancy Meyers’dir. Mel Gibson ve Helen Hunt gibi başarılı oyuncularının bulunduğu filmde ayrıca Oscar ödüllü Marisa Tomei de rol almaktadır.
  3. Film 40 milyon dolar bütçe ile yapılmıştır. Film toplamda 522 milyon dolar hasılat elde etmiştir.
  4. Film IMDB’de 6,4 puana sahiptir. Film romantik komedi filmi sevenler için oldukça iyi bir tercih olabilmektedir. Filmin ayrıca bilim kurgu kısmı da dikkat çekebilir.
What Women Want - Kadınlar Ne İster izle filmi ekşi sitesinden oldukça olumlu yorumlar almıştır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Aysen, 1 hafta
Siteniz çok güzel, izlenen kült filmleri ekliyorsunuz görüntü kalitesi iyi ve reklam yok film izleme sitenize bayıldık yeni fav sitemiz burası artık, Teşekkürler dipfilmizle.
Aeren, 2 hafta
Gece vakitlerinde bu filmi bitirmek cesaret ister ama güzel filme benziyor.
murat, 4 hafta
sürakli sağ üst köşeye bildirim geliyor
Aleyna, 1 ay
Dizi çok güzel izlemenizi tavseye ediyorum izlemeyen kaçırır benden söylemesi
Filmci, 3 ay
Bu siteye gerçekten bayıldım elinize emeğinize sağlık kesinlikle alacakaranlık filmini izlemenizi öneriyorum

Spoiler içeren alan

Yorumunuzu bu araya yazın