İmparator Caligula: Anlatılmayan Öykü

Caligola: La storia mai raccontata
>
Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="18" title="false" description="false"]

The Emperor Caligula: The Untold Story 1982 Türkçe Dublaj 1080p Full HD Tek Part Film izle. 15 Aralık 1982 tarihinde vizyona giren film 92 dakika sürecek. Aksiyon, Adult, Dram, Tarihi, Korku türlerini harman yaparak izleyiciye sunuyor. The Emperor Caligula: The Untold Story filmini izlemek için dipfilmizle.com platformunu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Film Adı: The Emperor Caligula: The Untold Story
Yapım: 1982
Vizyon Tarihi: 15 Aralık 1982
Süre: 92 dakika
IMDb: 4.2 tt0082133
Tür: Aksiyon, Adult, Dram, Tarihi, Korku
Yönetmen: Joe D’Amato
Senaryo: George Eastman, George Eastman, Joe D’Amato
Oyuncular: David Brandon, Laura Gemser, Luciano Bartoli, Charles Borromel
Ülke: İtalya

The Emperor Caligula: The Untold Story 1982 izle

Sitemizden filmin orijinal versiyonu olan 1979 yapımı Caligula erotik filmini izleyebilirsiniz. La storia mai raccontata, Calígula – A Historia Que Não Foi Contada, Caligula – Elsker Og Tyran !, Caligula 2 – The Untold Story, Caligula II: The Forbidden Story, Caligula: la véritable histoire, Diastrofes tou Kaligoula , İmparator Caligula: Tabu Bahçesi, L’imperatore Caligula, İmparator Caligula: Anlatılmayan Hikaye

Film Bilgileri
1 sene önce eklendi
İmparator Caligula: Anlatılmayan Öykü
17.758 izlenme
IMDb: 4.3
Deli Roma imparatoru Gainus 'Caligula' (Küçük Çizme) Sezar (MS 12-41), Roma'yı demir bir yumrukla yönetir ve herkesi en ufak bir itaatsizlik için bile işkence görür ve bekler. Çoğunlukla saltanatının son yılında, Caligula acımasız ve çılgın aşırılığı nedeniyle desteğini kaybettiği için, Miriam adlı genç bir Moor kadın, Caligula'nın sorumlu olduğu bir arkadaşının öldürülmesinin intikamını almak için onu öldürmeyi planlarken sevgilisi olur. . Ancak Miriam, çılgınlığına ve alemlerin ve kanlı işkence cinayetlerinin ahlaksız yaşam tarzına rağmen, Caligula'ya karşı kişisel vandedası ile ona karşı kendi kişisel duyguları arasında kalır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum