Gülümse – Smile

Smile
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Gülümse – Smile
901 izlenme
IMDb: 6.7
Gülümse - Smile izle, korku severler için önerdiğimiz 2022 filmini Dipfilmizle farkıyla Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Smile 2022 Film Konu ve Özeti

Psikiyatri doktoru Rose Cotter stresli ve aynı zamanda aşırı çalışan biridir. Bir psikiyatri koğuşunda çalışan Cotter, henüz birkaç gün önce bir profesör intiharına tanık olmuş doktora öğrencilerinden biri olan Laura ile tanışmıştır. Laura aslında gülümseyen insanlar olarak tasvir edilen bir varlığın sürekli olarak onu takip ediyor oluşundan söz eder. Bu varlık aslında ona öleceğini söylüyordur. Laura bunları anlatırken bir anda çığlık atar ve nöbet geçirmeye başlar. Laura’yı böyle gören Rose Cotter ise ayağa kalkıp yardım istemeye koyulur. Laura ise bunun üzerine ayağa kalkarak gülümsemeye başlar. Kırık bir saksının kesici parçasını alarak boğazını keser ve orada intihar eder.

Smile 2022 Film Oyuncu ve Karakterleri

Smile filminin başrol oyuncuları; Sesie Bacon, Jessie T. Usher, Kyle Galiner, Caitlin Stasey, Rob Morgan gibi isimlerden oluşmaktadır.
  • Caitlin Stasey: Doktora öğrencisi olan Laura karakterine hayat veren Caitlin Stasey, 1 Mayıs 1990 tarihinde Melbourne kentinde dünyaya kalmıştır. Güzel oyuncu şarkıcı kimliğine de sahiptir. Lucas Neff ile 2016 yılında dünya evine girmiş fakat bu evlilik yalnızca 4 yıl sürmüştür. Oyuncunun boyu 1,56’dır.
  • Kyle Gallner: Filmde Joel karakterini canlandıran Kyle Gallner 22 Ekim 1986 Pensilvanya doğumludur. 2015 yılında Tara Ferguson ile dünya evine giren ünlü oyuncu 1.74 boyundadır. Oliver Micheal Gallner ve Leo Grey Gallner adında iki çocuğu bulunmaktadır. Oyuncunun şimdiki yaşı ise 36 olarak bilinmektedir.

Smile 2022 Merak Edilenler

Parker Finn tarafından yönetmenliği gerçekleştirilen Smile 2022 filmi, gene Parker Finn tarafından yazılmıştır. Filmin üretici isimleri arasında ise Marty Bowen, Isaac Klausner, Wyck Godfrey ve Robert Salerno yer almaktadır. 115 dakikalık filmin konusu Korku- Psikolojik korku olarak belirlenmiştir. Amerika Birleşik Devletleri tarafından yapımı gerçekleştiren filme ayrılan bütçe 17 milyon USD olarak belirlenmiş ve gişe kazancı ise 214,2 milyon USD olarak bilinmektedir. 22 Eylül 2022 taihinde Fantastik Festival’de yer alan film 30 Eylül 2022 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterime girmiştir. Film izle üzerinde 8 puan almıştır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
Son Yorumlar
Aysen, 1 hafta
Siteniz çok güzel, izlenen kült filmleri ekliyorsunuz görüntü kalitesi iyi ve reklam yok film izleme sitenize bayıldık yeni fav sitemiz burası artık, Teşekkürler dipfilmizle.
Aeren, 2 hafta
Gece vakitlerinde bu filmi bitirmek cesaret ister ama güzel filme benziyor.
murat, 4 hafta
sürakli sağ üst köşeye bildirim geliyor
Aleyna, 1 ay
Dizi çok güzel izlemenizi tavseye ediyorum izlemeyen kaçırır benden söylemesi
Filmci, 3 ay
Bu siteye gerçekten bayıldım elinize emeğinize sağlık kesinlikle alacakaranlık filmini izlemenizi öneriyorum

Spoiler içeren alan

Yorumunuzu bu araya yazın